Vykę renginiai ir trumpas aprašymas

Pramoginis renginys ,,Sveika, vasara''. Komandinis žaidimas pagal užuominas, Manto išleistuvės, draugiškos futbolo varžybos, pramogos, žaidimai lauke.

Gegužės 28 d. Salomėja D. buvo klasės išrinkta kaip daugiausiai perskaičiusi knygų. Todėl bibliotekoje buvo įteikta direktorės padėka ir smulkios dovanėlės.

Ekskursija į Kauną: Kauno aviacijos muziejus, Vytauto Didžiojo karo muziejus (edukacinė pamoka ,,Šarvai''), kino filmas.

Tarptautinio matematikos konkurso ,,Kengūra'' rezultatai. Jame dalyvavo Domantas, Martyna, Meda, Andrėja, Inesa, Simas, Deividas, Augustė, Vilius Š.

Kengūros rezultatai mokykloje
Kenguros rezultatai mokykloje 2013m.doc
Microsoft Word документ 61.0 KB

Deividas dalyvavo komandoje, kuri atstovavo mokyklai rajoninėse ,,Šviesoforo'' varžybose ir užėmė II vietą.

Balandžio 30 d. sodinome gėles prie savo mokyklos. Taip pagražinome jos aplinką. Dabar tik reiks prižiūrėti ir saugoti.

Balandžio 29 d. vyko pradinių klasių mokinių masiniai šokiai. Visi šoko kaubojų šokį. Filmuota medžiaga nusiųsta ,,Sveikatiados'' konkursui.

Balandžio 24 d. mokykloje vyko dailaus rašymo konkursas ,,Plunksnelė''. Jame dalyvavo Inesa, Meda ir Augustė. Nugalėti nepasisekė, bet smagu sudalyvauti tokiame konkurse.

Balandžio 24 d. mokykloje vyko spektaklis ,,Vaivorykštės beieškant''.

Eilėraščių konkurse ,,Ačiū, kad esi, mama'' pareiškė norą sudalyvauti Meda. Eilėraštis buvo išspausdintas šventiniame laikraštyje ,,Naujas rytas'' Motinos dienai paminėti.

Balandžio 22 d. vyko mokslo pirmūnų šventė ,,Mokyklos garbė''. Dalyvavo:

  1. Bertašiutė Meda
  2. Dambrauskaitė Salomėja
  3. Juodytė Andrėja
  4. Juzikis Domantas
  5. Kuprinskaitė Inesa
  6. Macijauskaitė Beatričė
  7. Malinauskaitė Martyna
  8. Razytė Augustė
  9. Šablauskas Vilius

 

 

Vyko pradinių klasių mokinių kūrybinė – pramoginė diena ,,Aš pradinukas‘‘. Įteikta padėka už dalyvavimą rajoniniame piešinių konkurse ,,Žemė - mūsų namai''.

Kovo 9 d. vyko zoninės III - IV klasių ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs'' varžybos, kuriose komanda užėmė garbingą II vietą. Rungėsi su Kelmės bei Radviliškio komandomis.

Dalyvavome savaitę trukusiame renginyje ,,Labas. Ačiū'' bei piešėme piešinius artėjančiai kovo 11-ajai.

Tradicinė Kaziuko mugė. Pasiteisino pasikeitusi prekybos vieta. Klasė suprekiavo už 610 Lt, pelno liko apie 400 Lt.

Šokiai būsimiems priešmokyklinukams ir pirmokams.

Vasario 27 d. smagiai praleidome kūno kultūros pamoką ant kalniuko. Puikiai pačiuožinėjome, pastatėme bokštus. Aukščiausias buvo Simo, Tumo, Adomo ir Aivaro. Toliausiai nučiuožė Edvinas.

Vasario 26 d. rajoninėse III - IV klasių ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs'' varžybose komanda užėmė I vietą. Dalyvavo Lukas B. Lukas J. Edvinas K. Inesa K. Vilius L. Greta Š. Milena Ž.

Vasario25 d. vyko tarpklasinės šaškių varžybos. Mūsų klasei atstovavo Greta, Domantas, Matas ir Adomas. Užėmė V vietą.

Domantas J. mokyklos raiškaus skaitymo konkurse laimėjo II vietą.

Vyko klasės mokinių raiškaus skaitymo konkursas. Turėjome klausytojus ir vertintojus iš priešmokyklinio ugdymo grupės ir jų mokytoją Iloną Š., kuri dalyvavo komisijoje. Išrinktas Domantas

Augustės R. piešinys buvo atrinktas į knygelę ,,Ką kalba tau gėlių žiedai?''. Sausio 17 d. buvo pakviesta į knygelės pristatymą, apdovanota padėka ir knygele.

Gruodžio 20 d. buvome apdovanoti pereinama Kalėdine taure, kurią jau iškovojame treti metai iš eilės.

Salomėja D., tapo laureate Kalėdinių atvirukų konkurse, kurį organizavo Raseinių dekanato Šeimos centras.

Gruodžio 18 d. smagiai žaidėme, šokome, vaidinome su kapitonu Flintu ir Kalėdų seneliu.

Lapkričio 28 dieną įvyko PIRMASIS KLASĖS VAKARĖLIS!

Gruodžio 14 d. vyko ,,Bendruomenės diena''. Dėkojame Manto, Andrėjos mamytėms, Martynos močiutei bei Adomo tėveliui, kurie atėjo ir padėjo visiems kartu pasigaminti papuošimus eglutėms.

Gruodžio 13 d. vyko jau aštuntus metus organizuojama akcija ,,Saldžios ir linksmos Kalėdos''

Gruodžio 4d., klasės valandėlės metu, puikiai paminėjome antikorupcinę dieną, kuri yra gruodžio 9 dieną. Pavyko su Luku J. suvaidinti korupcinį vaizdelį. Vaikams patiko, prisimins ilgam.

Gruodžio 3d. kartu su žiurke ir žiurkėnu atlikome žemės gelbėjimo misiją ,,Labas EKO'' spektaklyje. Jie dar kartą mums priminė, kaip svarbu saugoti mūsų žemę nuo šiltnamio efekto.

Lapkričio 30 d. grožėjomis spektakliu Raseinių kultūros centre apie pingvinų draugystę bei pamatėme Lietuvos himno instaliaciją su lazerio spinduliu.

Lapkričio 28d.vyko tradicinis estafečių turnyras Kalėdinei taurei laimėti. Džiaugiamės, kad jame dalyvavo beveik visi klasės mokiniai ir iškovojo pereinamąją taurę jau trečius metus.

Lapkričio 27 d. iškilmingai aktų salėje buvo apdovanota klasės draugų išrinkta Meda Bertašiutė.

Lapkričio 23d. vyko tradicinis ,,blusų turgus''. Jame buvo galima keisti savo atsineštus daiktus su kitais vaikais. Visiems paliko daug emocijų. Grįžo patenkinti, nes gerai pavyko mainai.

Lapkričio 21d. Meda, Martyna, Vilius Š., Andrėja ir Milena puikiai atstovavo mūsų klasei 2-3 klasių konkurse ,,Išmintingai pasirinksi - sveikai gyvensi'' ir laimėjo I vietą.

Šie mokiniai pateko ,,Bebro'' konkurse Raseinių rajone į 30-uką. Tai aukštas pasiekimas.

Geriausiųjų rajone 30-ukas
30+geriausių+rajone-bebras.doc
Microsoft Word документ 27.0 KB

Mokykla dėkoja visiems tėveliams už tai, kad prisidėjo prie aplinkos švarinimo akcijos. Nupirko rūšiavimo konteinerius.

Mūsų klasė prisidėjo prie Tolerancijos dienos paminėjimo. Kolektyvinis darbas vadinasi ,,3a klasė po tolerancijos skėčiais priima''.

Stebėjome nuotaikingą teatro ,,Birbironas'' spektaklį ,,Bijai vilko, neik į mišką''.

Vykdėme projekto ,,Išmintingai pasirinksi-sveikai gyvensi'' praktinį užsiėmimą. Gamino sveikas vaisių, uogų salotas su jogurtu. Visi buvo patenkinti ir sotūs.

Spalio 26d. kūno kultūros mokytojas R.Elzbergas vedė kūno kultūros pamoką trečiokams apie taisyklingo kvėpavimo pratimus, dalyvaujant projekte ,,Išmintingai pasirinksi - sveikai gyvensi''.

Spalio 24d. stebėjome labai nuotaikingą spektaklį „Raganos Burbulės ir naminukės Kaziūnės nuotykiai".

Spalio 23d. su mokytoja A.Kukulskiene bei jos vyresniais mokiniais vykdėme projekto ‚,Išmintingai pasirinksi-sveikai gyvensi“ teorinę dalį.

Spalio 10d. vyko tėvams paskaita ,,Kad mokymasis netaptų našta'', kurią vedė Raseinių PPT spec. pedagogė R.Jomantaitė.

,,Pažinimo versmių'' konkurse dalyvavo: Martyna M., Inesa K., Milena Ž., Meda B., Vilius Š., Adomas J., Andrėja J., Deividas T., Matas J., Salomėja D. taip pat ir Salomėjos mama.

Geriausiai sekėsi Martynai, Viliui Š., Medai ir Deividui. Jie savo žiniomis aplenkė visus trečiokus.

Spalio 4d. paminėjome Tarptautinę gyvūnų globos dieną. Smagių akimirkų suteikė Medos vėžliukas, Inesos triušis, Salomėjos žiurkėnas, Gretos žuvytė, Mato degu ir Martynos žuvytės.

Spalio 4d. iškilmingai buvo atidaryta Dėdės Rudenėlio paroda. Labai įdomių ir išmoningų eksponatų sulaukėme. Eksponatus kartu su vaikais pagamino tėveliai.

Rugsėjo 27d. stebėjome ir dalyvavome edukacinėje muzikos pamokoje, kurios metu profesionalūs aktoriai pristatė net 15 muzikos instrumentų.

Rugsėjo 26 d. lankėmės Maironio gimtinėje, Pasandravyje, ir poeto tėviškėje, Bernotuose. Puikus buvo oras, labai įdomiai pasakojanti gidė. Sužinota naujų, įdomių dalykų.

Rugsėjo 18d. paminėjome dieną be automobilio ir prisidėjome prie Europos judriosios savaitės. Vyko ir Mažoji olimpiada, kurioje puikiai pasirodė Vilius L. Rajone iškovojo I vietą.

Mokslo metų pradžios žygis rugsėjo 8d. į Prabaudą: karinis žaidimas, lankų gaminimas ir taikliosios rankos varžybos, judriosios estafetės, modelių iš gamtinės medžiagos kūrimas.

Mokslo ir žinių dienos šventinės akimirkos klasėje ir mieste.